Nowe w domenie .olsztyn.pl
Najnowsze nazwy i adresy
Ostatnie komentarze
Tagi
Sadówka według staropolskiej receptury.
Sadówka według staropolskiej receptury.

Wyborne receptury na likiery i wódki smakowe.

Sadówka to nie tylko polska wioska w powiecie zgierskim, w gminie Stryków, to także wyborny, smakowy napitek spirytusowy. Zapoznaj się z owocowymi recepturami, rozkoszuj się smakami polskich sadów. Poznaj adresy internetowe polskich wódek smakowych o nazwie Sadówka. Owocowe likiery i pyszne wódki smakowe oraz wersja z polskimi znakami (IDN) - Staropolskie receptury na bazie spirytusu.

Receptura nr 6 na bazie dojrzałych wiśni

Sadówka Wiśniowa. Z Wielkopolski inspirowana unikalną polską tradycją tworzenia wódek smakowych, polegającą na maceracji owoców w spirytusie. Kompozycja dojrzewających w słońcu wiśni oraz spirytusu najwyższej jakości i krystalicznej czystej, miękkiej wody z ujęć głębinowych.

Receptura nr 6 na bazie jabłek z nutą gruszki

Sadówka Jabłkowa. Wyborny alkohol z Wielkopolski inspirowany unikalną polską tradycją wytwarzania wódek smakowych. Tak oto powstaje wyjątkowa kompozycja smaku dorodnych polskich jabłek z lekką nutą gruszki oraz najwyższej jakości spirytusu i krystalicznie czystej wody.

Receptura nr 11 na bazie zagęszczonego soku z cytryny

Sadówka Cytrynowa. Wyborny likier z Wielkopolski inspirowany unikalną polską tradycją wytwarzania wódek smakowych polegającą na maceracji owoców w spirytusie. Produkowany tradycyjną metodą na bazie naturalnego, zagęszczonego soku z cytryny oraz spirytusu najwyższej jakości i krystalicznej czystej, miękkiej wody z ujęć głębinowych.

Ten news został otagowany
Sadowka dnia maja 15 2016 12:13:30

Sadówka Śliwkowa - Receptura nr 8
Produkt wytwarzany z naturalnych składników, wyborny alkohol z Wielkopolski - kompozycja smaku soczystych śliwek, krystalicznie czystej wody i najwyższej jakości spirytusu (sześciokrotna destylacja). Sadówka Śliwkowa to wyjątkowa kompozycja na bazie dojrzałych śliwek - moc natury.

Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.